وکسلرکودک WISC-5 (دکتر کرمی) نسخه دیجیتال هوش (10 خرده آزمونی)

کد محصول: 00301018/3
گروه: پکیج‌ها

فعالسازی نرم افزار این محصول منوط به احراز صلاحیت علمی از طریق پیوست مدارک تحصیلی در سایت Wisc5.ir است.

۱۰,۵۰۰,۰۰۰ ریال

وکسلرکودک WISC-5 (دکتر کرمی) نسخه دیجیتال هوش (10 خرده آزمونی)

- برای مشاهده نمونه خروجی‌های پکیج وکسلر کودک 5 نسخه هوشی دیجیتال (10خرده آزمونی) در قالب یک فایل فشرده، بر روی لینک زیر کلیک کنید:

 👈📥   نمونه خروجی تفسیر کامل نرم افزار وکسلرکودک WISC-5 نسخه هوشی دیجیتال (10خرده آزمونی)مجموعه روان سنجی پس از انتشار نسخه کامل وکسلر5 که دارای 21 خرده‌آزمون است، با بررسی تمامی جوانبِ علمی و اجرایی آزمون، اقدام به ارائه نسخه 10 خرده‌آزمونی وکسلر5 کودکان به‌صورت جداگانه کرده است. این امر پس از مطالعه و بررسی منابع متعدد علاوه بر نسخه اصلی آزمون که بهترین روش اجرای آزمون وکسلر، آن است که10 خرده‌آزمون اصلی برای بدست آوردنِ نمره استانداردِ مقیاس کلی هوشبهر (FSIQ) و نمره‌های استانداردِ پنج شاخصِ اصلی اجرا شود و مابقی شاخص‌های جانبی و مکمل به‌صورت اختیاری (Optional) باشند و روانشناس در صورت صلاح‌دید، خرده‌آزمون‌های ثانویه و مکمل را اجرا کند تا نمرات شاخص‌های مربوط به آنها را بدست آورد.

نسخه محرک دیجیتال 10 خرده آزمونی (DS10)
در نسخه 10 خرده‌آزمونی محرک دیجیتال، خرده‌آزمون‌هایی که اجرای آنها وابسته به کتاب محرک است اجرای آنها به‌وسیله نرم‌افزار انجام می‌گیرد. این شیوه اجرا منطبق با نسخه دیجیتال ارائه شده از WISC-V توسط مجموعه پیرسون است. بنابراین در این شیوه، اجرای خرده‌آزمون‌هایی که دارای سوال‌های تصویری هستند و نمایش آن‌ها وابسته به ارائه کتاب محرک است، توسط نرم‌افزار انجام می‌پذیرد که آزماینده را از کتاب محرک بی نیاز کرده است. این خرده‌آزمون‌ها عبارتند از: 1. طرح مکعب 2. استدلال ماتریس 3. خزانه لغات 4. تشخیص وزن‌ها 5. معماهای بصری 6. فراخنای تصویر. خرده‌آزمون خزانه لغات دارای دو بخش سوال‌های تصویری و کلامی است، بنابراین در این خرده‌آزمون اجرای سوال‌های تصویری توسط نرم‌افزار صورت می‌پذیرد و برای اجرای سوال‌های کلامی باید به راهنمای اجرای آزمون و فرم ثبت اطلاعات مراجعه کنید. برای اجرای 2 خرده‌آزمون باقیمانده یعنی 1. رمز نویسی و 2. نمادیابی نیاز به راهنمای اجرا و فرم ثبت اطلاعات برای هر دو خرده‌آزمون و کتابچه پاسخ 1 برای رمز نویسی و نمادیابی است.

به همراه عضویت در سامانه تفسیر کیفی 31 صفحه ای وکسلر 5 :

تفسیر کیفی وکسلر 5
علاوه براینکه نتایج آزمون توسط آزمونگر باید به‌صورت کمی گزارش شوند، برخی از تفسیر های کیفی نیز باید ارائه شود، در واقع نوسان‌های مشاهده شده در نتایج کمی باید به‌صورت کیفی گزارش شوند. این شیوه از تفسیر کاملاً مطابق با تفسیر ارائه شده از سازندگان وکسلر5 کودکان در مجموعه پیرسون است که در هیچ منبع ترجمه شده و حتی اصلی موجود نمی‌باشد. این تفسیر ها شامل:

1. تفسیر کیفی نمرات تراز در سطح خرده آزمون‌های اصلی و ثانوی.

2. تفسیر کیفی نمرات استاندارد در سطح خرده آزمون های مکمل و شاخص های اصلی، ثانوی و مکمل.

3. تفسیر کیفی نوسانات میان خرده آزمون ها و شاخص ها که شامل مقایسه های دو به دو آنها می شود.

4. تفسیر کیفی نمرات پردازش تراز شده و استاندارد.

5. تفسیر کیفی و تطابق خرده آزمون ها و شاخص های وکسلر5 با آخرین آپ‌دیت نظریه CHC.

6. تطابق نتایج حاصل از اجرای WISC-V با توانایی های شناختی مرتبط با خواندن، نوشتن و ریاضی مطابق با نظریه CHC.

7. ارائه نمودار های و پروفایل های مقایسه ای جهت مشاهده سریع نتایج برای هر بخش تفسیری.

8. تفسیر کیفی شاخص های ترکیبی (مقایسه نمرات بیش از دو شاخص با یکدیگر)

9. ارائه معادل های سنی در سطح خرده آزمون های اصلی و ثانوی و شاخص های مکمل و نمرات پردازش.

نمونه‌ای از محیط نرم افزار «وکسلرکودک WISC-5 نسخه هوشی دیجیتال (10خرده آزمونی)» را در اینجا ملاحظه می‌کنید:
  

نظر شما